OMDC 041 - Evance Kamau


 

Má již adoptivní rodiče - pan a paní Jedličkovi

androniki@seznam.cz

                              děkujeme

 

12874057531287405759

 

Narození: 2005, pokusím se zjistit přesné datum, ale u nich je to někdy těžké získat přesné datum narození

Barva očí: Hnědo černé

Barva vlasů: Hnědo černá

Otec - Zemřel na HIV

Matka - Žije, ale je HIV positivní

Žije - Slum v Likii

Nemoc - 0 , zdraví dobré

Sourozenci - 5

Má rád - Boxování

Mluví: Kykuju

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Místo na spaní: 1 postel pro 4 osoby

Způsob tepelné přípravy stravy: na otevřeném ohni

Konstrukce domova: Dřevo

Měsíční příjem rodiny: 600 ksh = 162,- Kč

Co si pamatuji, tak Evance potřebuje z této vaší pomoci zaplatit školné, část nájmu, uniformu do školy, tašku do školy, knihy a věci do školy, jídlo, lékařské vyšetření popřípadě léky. Myslím, že teď napoprvé ještě koupit postel a přikrývku. Každopádně více informací včetně fotografií a videa vám pořídím v srpnu 2010. V červenci mi prosím pošlete pro Evanceho balíček na mou adresu K Dědu v Berouně s nějakým psaním, hračkou ( asi míč - vyfouknutý ) z toho bude mít radost, fotbal tam děti hrají hodně, bude za bouráka s vlastním míčem. Tak se mějte hezky a ještě jednou díky i za Evanceho. Ahoj Jirka. 


Pro Evanceho je potřeba 14 000,- Kč / rok

1166- Kč /  měsíčně

 

Stručný životopis:

 Matka se jmenuje Jacinta, je svobodná matka, jí 45 let a je bohužel nakažena virem HIV AIDS. Manžel Jacintu opustil kvůli jiné ženě, nepodílí se na výživě této rodiny. Jedinou obživou pro tuto rodinu je prodej zeleniny a vaření bramborové kaše, kterou prodává a připravuje matka Jacinta. Evance má 5 sourozenců a jeho biologický otec je jiný než otec jeho sourozenců. Evance nenavštěvuje ZŠ v Likii,neboť je v této rodině nedostatek finančních prostředků, žije v rodině se sestrous Elizabeth. Žijí ve skromném obydlí o 2 místnostech, jedna slouží jako ložnice, druhá místnost je kuchyně. Před domem si matka otevřela obchůdek, aby byla v dosahu svých dětí a zároveň si mohla vydělat finance.
Evance má další 3 sourozence, kteří s ním nežijí. Jeden je ženatý, druhý je ve 3. ročníku internátní školy, třetí žije na ulici.

Důležité:

 Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte např 001,025,036... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Evance Kamau únor 2010.

Díky - Ahoj Jirka

2011
2010
Evance 2
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY