OMDC 057 - Tim Murungi 

Má již adoptivní rodiče - pan Ivan Stibor

stibor@uochb.cas.cz

                              děkujeme

 

1287412390

Narozený: 8.11. 1998

Pohlaví: mužské

Barva očí: Černé

Barva vlasů: Černá

Zdraví: Dobré

Mluví: Kiswahili, Kikuyu

Žije: Slum v Nturukuma s prarodiči

Škola: V Nturukuma - primary

Matka - žije, ale ne s Timem

Otec - žije, ale neví se kde

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ne

Místo na spaní: Malá postel

Způsob tepelné přípravy stravy: Dřevo

Konstrukce domova: stěny prkna, bláto

Měsíční příjem rodiny: 2000KEs = 20EUR

Talenty: Malování

Záliby:  Míčové hry

Pro Tima je potřeba 15 000,- Kč / rok

1250- měsíčně

 

Stručný životopis: Tim se narodil mladistvé matce. Byla velmi mladá a nedospělá. Otec byl učitel, který matku vyučoval. Urychleně zmizel, když si uvědomil, že uvedl svojí žačku do jiného stavu. Není po něm vidu ani slechu. Tim nikdy nepoznal rodičovskou lásku, matka je zahořklá. Babičky jsou již staré a finančně nezpůsobilé. Tim se nalézá v nelehké situaci a někdy chodí do školy hladov. Ta je daleko a Tim často musí vydržet i bez oběda, domů se dostává velmi pozdě.

 Tim je bystrý chlapec a pokud se mu dostane pomoci, má slibnou budoucnost.

 

Důležité:

Projděte si menu  nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího nebo jeho věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. následné číslo dítěte 023,024.... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Tim Murungi červen 2010.

Tak dejte vědět jak jste si vybrali. Ahoj Jirka

 

Vyplněním formuláře nám zašlete zprávu

2011
2010
Tim Murungi
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY