OMDC 070 - Nelson Wambugo


 

Má již adoptivní rodiče - paní Marie Riedlbauchová

m.riedlbauchova@gmail.com

                                                děkujeme

 

12874144641301897031

 

Narození: 11 let cca, zjistím

Barva očí: Černo hnědé

Barva vlasů: Tmavo hnědá

Otec - Žije

Matka - Žije

Žije - ve slumu v Likii

Sourozenci - 3

Má rád - Míčové hry, fotbal

 

 

Pro Nelsona je potřeba 15 000,- Kč / rok

1250,- měsíčně

 

Stručný životopis:

Hi Jiri,
Nelson is the second born in afamily of five. four of which they live with them. they were left under the care of the father after their mother committed suicide( killed herself). Nelson is in class six. the father is jobless and therefore catering for their basic needs becomes abig problem. if you don't have his picture i can send it to you.
Thank,
Hellen.

 

 

Důležité:

Projděte si menu - nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího či jeho věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte, které dostane po vašem adoptování např. 001,026,038....a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Nelson Wambugo červen  2010.

Tak dejte vědět jak jste si vybrali. Ahoj Jirka

Vyplněním formuláře nám zašlete zprávu.

 

2011
Nelson Wambugo
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY