Jak si adoptovat své vlastní dítě


 

    Pro Vás všechny, kteří máte zájem udělat ve svém životě něco pozitivního a pomoci strádajícím dětem v Africké Keni, mám připraveno mnoho dalších dětí, kteří se bez Vaší pomoci neobejdou a čekají pouze na Vás. Jsou to bohužel skoro samé smutné případy. Po přečtení jejich krátkého životopisu vám asi zamrazí, popřípadě uroníte slzu, ale takový je bohužel život v zemích třetího světa.

Rozhodl jsem se, že alespoň z části povybírám ty nejnutnější případy a vložím je na naše webové stránky.

Peníze, které budete ochotni posílat pravidelně pro jednotlivé děti, připadnou pouze a pouze jim, jelikož se budu vracet do Keni každý půl rok a zajistím, aby tomu tak bylo. Každé dítě uvedené v tomto seznamu navštěvuji a fotografie, které pořizuji, jsou toho jasným důkazem.

Vyberte si svoje dítě, které se vám líbí nejvíce, nebo kterému byste chtěli změnit život a vyplňte formulář dole na stránce u vybraného dítěte. Pak už se s vámi zkontaktuji a povíme si vše podrobněji.Tento formulář je taková malá smlouva o tom, že to myslíte vážně a budete se podílet na pomoci u daného dítěte.

Není také problém se mnou vyrazit do Keni a dítě vidět na vlastní oči.

    Tato adopce je úplně jiná než u velkých charitativních organizací. Zde máte opravdovou možnost dítě adoptovat a vědět, kam vaše peníze přicházejí. Můžete s ním být i v kontaktu a to buďto mailem, dopisem nebo i telefonicky. Budu vám posílat pravidelně jejich fotografie, jak rostou a jak se mají. Je to jen na vás.

     Důkaz, že adopce u nás funguje a nic není vymyšlené   
( už se v České republice objevilo mnoho hyen, které zneužili hodné lidi a ty jim poslali peníze, které nikam neodešli a "shrábli" je tito nepoctiví lidé ) je možno vidět v sekci již adoptované děti - fotografie, jednotlivé videa, dopisy od dětí atd - si opravdu nelze vymyslet, všechno je to pouze pravda a vy si to můžete ověřit. např. - http://www.omdc.cz/nadacni-fond ---veronica-wanjiru 

                                      Jirka Pergl

 

24.4. 2011 - Máme již 98 adoptivních rodičů

http://www.omdc.cz/nadacni-fond/adopce-na-dalku---vse/adopce-jiz-adoptovane-deti

 

Důležité:

Projděte si menu nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. vaše r.č. a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Nampakai Eminae únor 2010.

Tak dejte vědět jak jste si vybrali. Ahoj Jirka

Masajské dítě
Nanyuki childrenś
Nanyuki childrenś
Nanyuki childrenś
Slum
Slum v Nanyuki
Nanyuki slum
Slum - holčička 4 roky loupe brambory
Doldol - u rodiny, kuchyň
Ložnice pro 12 dětí
Sarafina - HIV pozitivní
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY