OMDC 107 - Alkano Hassan


 

 

 

 

Má již adoptivní rodiče -

DK Fučíková s.r.o.

ivana.fucikova@quick.cz 

 

Jméno: Alkano Hassan

Narozen: ? 2001

Pohlaví: mužské

Barva očí: Tm. hnědá

Barva vlasů: Černá

Mluví: Kiswahili, Borana

Žije: s otcem

Jméno otce: Hassan

Zaměstnání: hlídač

Sourozenci: sestra Habiba Hassan /2007/

Školní vzdělání: žádné, z důvodu chudoby

Žije: na starém tržišti

Místnost: jedna

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Místo na spaní: kartony na zemi a staré přikrývky

Způsob tepelné přípravy stravy: dřevo

Konstrukce domova: bláto, střecha ze starých kusů železa, podlaha je hliněná

Zdravotní stav: Dobrý


 

Stručný životopis:

Alkanovi je 11let a má 4letou sestru Habibu, která má také již adoptivního rodiče z Čech (066). Všichni bydlí v chudinské čtvrti na starém tržišti v jednopokojovém bahnitém domě. Otec je zaměstnaný jako hlídač dobytka od různých lidí a dostává za to minimální plat. Nestačí to pro koupi jídla, oblečení, zaplacení poplatku za dům či možnosti poslat děti do školy. Alkan i jeho sestra Habiba jsou nuceni žebrat na ulici téměř o vše, dokud nedostanou něco k jídlu. Kvůli tomu se dostává Habiba do rizika znásilnění, když by byla provdána za kus dobytka. Rodina byla vyhnána během nepokojů Borana Dogodia. Ztratili vše, co kdy měli. Nemohou navštěvovat školu stejně jako jejich vrstevníci. Je připraven a ochoten začít chodit do školy a díky tomu by se z něj stal v budoucnu vzdělaný člověk. Toto vše by bylo možné při dostatku financí.

Důležité:

 Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte např 001,025,036... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad - Alkano Hassan únor 2010.

Díky - Ahoj JirkaPro Alkana je potřeba 15 000,- Kč / rok

1250,- měsíčně

 

 

Projděte si menu - nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího či jeho věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte, které dostane po vašem adoptování např. 001,026,038....a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad - Habiba 2010.

Tak dejte vědět jak jste si vybrali. Ahoj Jirka

Vyplněním formuláře nám zašlete zprávu.

 

popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY