OMDC 044 - Caroline Wairiumu


 

Má již adoptivní rodiče - paní Jitka Švábová

svabova@lit.cz

                                                děkujeme

 

Narození: 26 června 1996

Barva očí: Hnědo černá

Barva vlasů: Černá

Otec - Nikdy nepoznala

Matka - Žije

Žije - Slum v Likii

Nemoc - 0 , zdraví dobré

Sourozenci - 2

Mluví:  Kykuju, Kiswahili

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Místo na spaní: 1 postel

Konstrukce domova: Dřevo, plech

Záliby: Čtení

Talent: Velmi inteligentní

 

Pro Caroline je potřeba 15 000,- Kč / rok

1250,- Kč / měsíčně


 Karolína nikdy nepoznala svého biologického otce, otec neznámý. Holčička bydlí společně se svojí matkou a babičkou v primitivních podmínkách. Mají pouze 1 postel, na které spí všechny 3, na další posteli spí Karolínčin bratr. Karolína je velice inteligentní dívka, ve třídě je premiantkou a svými znalostmi reprezentuje školu na různých soutěží. K jejím zálibám patří Skauting.

15.11. 2011 Karolínka přišla o své adoptivní rodiče z Čech, díky rodinným důvodům, kterým samozřejmě rozumím. Rodič se mnou komunikoval a vše vyvětlil. Takové věci se bohužel stávají a chápu to. Každopádně Caroline  je nyní sama a nikoho nemá. Hlavně to je tak chytrá holka. Vždycky se za ní moc těším, že si popovídáme. Je nejlepší na škole a dostala zdarma stipendium na soukromou školu díky jejím výsledkům.  Prosím o adopci, tato holčina si to opravdu zaslouží. Díky Jirka

Důležité:

Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte např 001,025,036... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Caroline Wairimu únor 2010.

Díky - Ahoj Jirka


2011
2010
Caroline Wairiumu
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY