OMDC 072 - Samuel Kamau GachanjaMá již adoptivní rodiče - Alice Wludyková, Malik Zhakupov

                                            děkujeme

claudinertw at tiscali.cz

 

Narozen: 30.11. 2005

Pohlaví: Mužské

Barva očí: Tm. hnědá

Barva vlasů: Černá

Zdraví: Horší - nevím přesně co, zjistím v srpnu

Mluví: Kikuyu

Žije: Za městem Nanyuki v rozpadlé chatrči

Škola: první stupeň

Matka - žije,

Otec - žije, JE MU 90let!

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Místo na spaní: Postel

Způsob tepelné přípravy stravy: Dřevo

Konstrukce domova: stěny prkna, bláto

Měsíční příjem rodiny: 20 EUR !

Talenty: -

Záliby: -

Zdraví: horší, bříško

Životopis: Když jsem s polu s Hellen a sociální pracovnicí Josephine přijížděl k rozpadlé chatrči asi tak 3km od silnice, nevěřil jsem vlastním očím. Opravdu starý děda seděl na špalku a řezal větve na opravu domku, u něj žena kolem 30 let a dítě - Samuel. Říkám jim, kde je otec. 90letý děda se usměje a říká: Přeci já. Dům z ropadlých kusů dřeva a trávy splácaných dohromady blátem. Finanční prostředky žádné a výhled do budoucna také žádný. Samuel již do školy nechodí pro nedostatek finančních prostředků.

Pro Samuela je potřeba 15 000,- Kč / rok

1250- měsíčně

Důležité:

Projděte si menu - nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího či jeho věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte, které dostane po vašem adoptování např. 001,026,038....a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Samuel Kamau červen 2010.

Tak dejte vědět jak jste si vybrali. Ahoj Jirka

Vyplněním formuláře nám zašlete zprávu.


Samuel Kamau Gachanja
Samuel Kamau Gachanja 2
Samuel Kamau Gachanja 3
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY