OMDC 106 - Christine Yvonne Wangechi


Má již adoptivní rodiče - paní učitelka Pavlína Klusová ZŠ Jablunkov

 

Narození: 25.12. 2005

Jméno: Christine Yvonne Wangechi

Pohlaví: ženské

Barva očí: tmavě hnědé

 

Barva vlasů: černá

Vzdělání: školka Naibor

Jazyky: Kikuyu, Kiswahili

Talent: hraní

Jméno matky: Wairimu /Naibor/ nezaměstnaná

Sourozenci: sestra Linda Wangui /1999/ ZŠ Naibor, bratr Allan M. Ndegwa /2002/ ZŠ Naibor

Žije: s babičkou

Pitná voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Zdraví: dobré

Místo na spaní: pytel s potrhanými přikrývkami

Způsob tepelné přípravy stravy: Dřevo, dřevěné uhlí

Dům: Bláto

Zem: Hliněná

Počet pokojů: 1

Záliby: ráda si hraje

 

Pro Christine je potřeba 15 000,- Kč / rok

1250,- Kč / měsíčně

 

Stručný životopis:

Christine je 6let a narodila se jako poslední ze tří dětí. Je velmi okouzlující, čistotná a krásná holčička, která miluje chození do školy jako její kamarádi. Jediný problém je velká chudoba rodiny, což způsobilo, že kvůli financím nemůže pokračovat ve škole. Žijí se svou matkou a babičkou, které jsou bez práce. Bydlí v chatrči, která je udělaná z bláta. Christine je někdy nucena se tajně vplížit do školy, aby se mohla naobědvat. Také žebrá o jídlo, což je pro ni velmi nebezpečné, protože za to může být chycena. Christine je připravena pokračovat ve škole stejně jako její kamarádi a to by jí tato finanční pomoc umožnila.

 

Důležité:

  Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte např 001,025,036... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad - Christine Yvonne Wangechi  únor 2010.

Díky - Ahoj Jirka


popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíte

Poslední přispěvky fóra

hanka_sinaglova:

Dobrý den paní Stáňo, děkuji za Váš vzkaz a jsem ráda, že Vás oslovila nadace více

stana:

Ahoj. Dlouhou dobu hledám vhodnou “organizaci”, které bych důvěřovala a u které by...  více

jonatan:

Dobrý den,
velice prospěšná práce, zajímavá videa. Držím Vám palce. Moh...  více

baruš:

Já bych dokonce navrhovala nějak se na tekontejner složit. Na kolik by tak mohla vyjít doprav...  více

zuzka:

Ahoj Jirko,včera jsem hledala nějaké info o Keni a narazila na tvoje stránky,jsi opravdu užasn...  více

Jiří Pergl:

Mockrát děkuji paní Marie a vám přeji taktéž pohodové vánoce a šťastný nový rok. Jirka Pergl

  více

maría:

často se dívám na stránky OMDC a jsem šťastná, jak jeden krásný člov...  více



english
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist
RF-HOBBY