Galavečer boxu 18.6. 2010


Galavečer boxu - 18.6. 2010 Během večera se konala dražba kreseb Keňských dětí, které jsou postiženy virem HIV a nebo jejich rodiče na tuto chorobu zemřeli. I tato část večera byla úspěšná, v existenci MEB byl v Králově Dvoře vydražen zatím obrázek za nejvíce peněz. Nejmenovaný dražitel koupil obrázek za 10.500,- Kč. Celkem se vybralo 23 tis Kč pro nadační fond.

O boxérské akci a klubu takovém:
Sportovní klub pod názvem BOX CLUB ASFALT Králův Dvůr vznikl v lednu roku 2010. V Berouně a okolí dosud nebyl žádný oficiální sportovní klub tohoto zaměření. Různé party se scházeli po místních tělocvičnách bez odborného vedení. A tak se Milan Jirásek ( dlouholetý boxer a zároveň trenér ) a Jiří Pergl ( boxer a majitel firmy ASFALT ) rozhodli něco udělat. Slovo dalo slovo a založili spolu boxerský klub. Tělocvičnu si pronajali v nové hale Králova Dvora a kompletně ji vybavili pro potřeby tohoto sportu. Dnes již klub čítá na 49 členů složek mužů, žen a dětí. Na tréninky chodí i dva borci z Keni, kteří Jiřímu Perglovi pomáhají s přednáškami na školách o utrpení HIV pozitivních dětí v Keni. Mimo boxu mají oba kluboví mecenáši ještě jednu společnou vlastnost - podporují charitu. Milan Jirásek se svou partnerkou Soňou Kočmídovou adoptovali keňskou dívku Elizabeth Mumbi a měsíčně ji přispívají na studie. Dívce je 14 let. Jiří Pergl založil s pomocí Hellen Gathogo z Keni 3.4. 2009 charitativní organizaci ve které působí jako víceprezident - international coordinator, v Keni s názvem "ONE MORE DAY FOR CHILDREN" a v Čechách nadační fond se stejným názvem. Tato organizace pomáhá dětem v oblasti národního parku Mount Kenya , oblasti Laikipia a provincie Doldol v Keni. S přítelkyní Marií Šipkovou jsou také adoptivními rodiči sedmileté dívenky Yoan Wan Garri a podnikatel se chystá postavit v Keni dětský domov ( viz. www.omdc.cz ).

 

1
2
3
4
5
Největší vydražení 10500 - tento pár
6
Bývalý starosta Mencl si koupil také obrázek
8
box poháry
box club
nadace na galavečeru
nadace na galavečeru 2
reklama na galavečeru nadace
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíte

Poslední přispěvky fóra

wsx987654321:

The Indiana Pacers blew Lance Stephenson a kiss goodbye and jumped on...  více

ansdoietr:

xbox one software power rankings november 2013 week 4

The Australian více

ansdoietr:

xbox 360 sports games top picks list

KUALA více

gamegold2014:

Our shop is selling many coins,along with the costs are so cheap.If you wish to buy it,it̵...  více

gamegold2014:

Once you played Atari before, you find out how crude and simple the photos were in this system...  více

gamegold2014:

Looking to roleplay fight looked enjoyable, though it would most likely get myself a bit gain ...  více

gamegold2014:

Looking to roleplay fight looked enjoyable, though it would most likely get myself a bit gain ...  víceenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY