Sběr plastových víček


Vážení rodiče a přátelé keňských dětí a OMDC,

 

podařilo se nám domluvit výkup plastových víček z PET lahví. Sbírejme a sdílejme všíchni! Nic nás to nestojí, jen myslet na jiné a dát víčko z lahve, kterou vyhodíme, stranou. Zapojte svou rodinu, známé, přátele, kolegy. Čím víc nasbíráme, tím lepší cenu budeme mít.

 

Termín, do kdy musíme víčka odevzdat je - 20.7.2012. Akce probíhá i na fb. Díky moc Vám všem, Hanka

 

Adresa pro zasílání víček: POHODLNĚJŠÍ ŽIVOT s.r.o. Na Srpečku 18, Praha 5, 152 00 Tel: 775 909 402, děkujeme předem všem !

Kontaktovat mne můžete na mailu hanka@omdc.cz

popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíte

Poslední přispěvky fóra

hanka_sinaglova:

Dobrý den paní Stáňo, děkuji za Váš vzkaz a jsem ráda, že Vás oslovila nadace více

stana:

Ahoj. Dlouhou dobu hledám vhodnou “organizaci”, které bych důvěřovala a u které by...  více

jonatan:

Dobrý den,
velice prospěšná práce, zajímavá videa. Držím Vám palce. Moh...  více

baruš:

Já bych dokonce navrhovala nějak se na tekontejner složit. Na kolik by tak mohla vyjít doprav...  více

zuzka:

Ahoj Jirko,včera jsem hledala nějaké info o Keni a narazila na tvoje stránky,jsi opravdu užasn...  více

Jiří Pergl:

Mockrát děkuji paní Marie a vám přeji taktéž pohodové vánoce a šťastný nový rok. Jirka Pergl

  více

maría:

často se dívám na stránky OMDC a jsem šťastná, jak jeden krásný člov...  více



english
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist
RF-HOBBY