JAK POMOCI DĚTEM V AFRICKÉ KENI1.9. 2011 Pomoc první - Zasláním DMS

Jednorázovým posláním DMS OMDC na číslo 87 777, nebo DMS ROK OMDC na číslo 87 777 a každý měsíc se Vám pradidelně odečte 30, Kč Obdržíme od Vás 27,- Kč. PENÍZE VŽDY KE KONCI ROKU POUŽIJEME NA POKRAČOVÁNÍ STAVBY DĚTSKÉHO DOMOVA. VIZ POMOC DRUHÁ A TEXT. Děkujeme mnohokrát za Vaší pomoc

 

2.3. 2011 Pomoc druhá - na stavbu nového dětského domova  

355 371 33 89 / 0800

15.7. 2014 - dokončili jsme stavbu nové budovy dětského domova a také stavbu kuchyně a jídelny. Nyní je potřeba VODA a Elektrika. Dále chci začít stavět lékařské středisko pro onen domov, protože nemocnice je odtamtud vzdálená 4 hodiny cesty. Na přitažení vody v trubkách jsme dostali rozpočet s čerpadlem na 250000,- Kč, Elektrika na 350 000,- Kč. Nová budova hospitality má vyjít na 2,5mil Kč.

25.7. 2012 - nové podrobnosti o dostavbě našeho dětského domova naleznete zde , každopádně naše aktivita tím nekončí a chceme domov rozšířit o dalších 20 holčiček zachráněných z nuceného manželství. Předpoklad na dostavbu druhé etapy je po sečtení všech nákladů mezi 500-600 tisíci Kč. Stále máme rozházeny zachráněné masajské holčičky po pronajatých dětských domovech a platíme za ně vysoké částky. Jednou je chceme mít pod naší střechou. Pomozte prosím. Díky moc

5.3. 2011 Rozjeli jsem stavbu dětského domova ve městě Doldol pro 64 a více dětí včetně školy, ubytovny, jídelny, kostela, toalet a sprch, oplocení pozemku proti lvům a zlodějům, 2 staff domečků pro personál atd... Již je nakreslena kompletní projektová dokumentace, potvrzené stavební povolení a zhotoveno - 1km příjezdové cesty, základy pod hlavní budovou a 2 příjezdové cesty k budově. Chtěl bych do tohoto domova dostat naše nemocné, nebo vyhladovělé děti bez rodičů, které jim zemřeli na AIDS a o které se staráme ve slumu v Likii a také hlavně Masajské dívky, které jsou prodávány do manželství ne už od věku 7 let, jak jsem psal dříve, ale nyní jsem se setkal s holčičkami ve věku od 3-4 let, které byly provdány do manželství bohatým Masajům. Hrůza.. Celá Keňa už ví z novin " Daily News Kenya " o utrpení 11 holčiček, co se sebrali a utekli od tohoto svazku včetně pedofilního sexu. Nyní je má moje OMDC pod svojí ochranou a platím jim katolický dětský domov se školou ve městě Meru, ale tam je to drahé a holčiky mi při poslední návštěvě brečeli, že tam už nechtějí být, jelikož jsou mezi 400 dívkami a jsou rozdělené. Kradou jim tam osobní věci a všechno co jsem jim dovezl musí být uložené v zamknuté skřínce u ředitele objektu a nemohou si s ničím hrát. To se v našem novém domově nestane.
Takže pomoc první spočívá v podobě finančního příspěvku od vás na stavbu nového dětského domova. Díky Jirka

12.3. 2010 Pomoc třetí - předat jídlo a léky strádajícím dětem 

403 424 369 / 0800

V oblasti Laikipie, Isiolo a Meru kde působíme - což je oblast velká jako 4 Středočeské kraje se staráme o strádající děti. Tyto děti vyhledává má spolupracovnice v Keni Hellen Gathogo s pomocí místních úřadů. Já je následně navštívím, poskládám informace o jednotlivých dětech a předáme jim velkou tašku ( 30kg ) jídla popřípadě dovezeme potřebné léky.
Takže pomoc druhá spočívá v podobě finančního příspěvku od vás na zakoupení jídla a léků pro tyto děti. Pořízené fotografie budou jasným důkazem, že vaše pomoc nepůjde nazmar, popř. jinam než jste chtěli.

Pomoc čtvrtá - adoptovat si dítě v položce menu stránek - adopce na dálku - nové děti 

403 424 369 / 0800

Projděte si menu - nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího nebo jeho věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. vaše r.č. a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Nampakai Eminae únor 2010.
Takže dejte vědět jak jste si vybrali. Ahoj Jirka

Zřídil jsem účet s názvem ONE MORE DAY FOR CHILDREN, nadační fond u České spořitelny,

 

číslo účtu našeho fondu u ČS


je  403 424 369 / 0800 pro děti a ostatní


a 355 371 33 89 / 0800 pro stavbu domova

 

U příkazce uveďte své jméno a na e-mail  omdc@omdc.cz  nám napište co by jste si přáli s penězi udělat nebo jen třeba "ahoj"

 

 

 

Předem děkujeme Všem


hodným lidem za podporu


a pomoc pro hladovějící,


zneužívané a nemocné Keňské


děti.  Vaše OMDC.

 

popisek
Slum v Nanyuki A
Mlácená holčička z Nanyuki
Nanyuki Slum
Masajská zneužívaná dívka
1 část zneužívaných Masajských dívek
Brenda s popáleným obličejem od rodičů
Dáváme dětem ve slumech  jíst
Platím dětem ubytování aby je nevyhodili
Navštěvuji Masajské děti v zapadlých koutech provincie Laikipia
slum v Likii
popisek
popisek
popisek
popisek
popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY