Jiné nadační fondy pro Afriku


Bloger_946-small_thumb

Markéta Kutilová - slzy Konga

Chcete se dozvědět více o životě, válce či sexuálním násilí v Kongu? Úryvek z jedné z reportáží: „Moje dcera byla brutálně znásilněná, před rokem,“ říká mi krásná Irena s blyštivým úsměvem a smutnýma očima. Ta, o níž se bavíme, jí stydlivě vykukuje zpoza dlouhé sukně. Naomi – tříletá holčička, kterou by každý zulíbal. Jsou ale bohužel takoví, kteří zajdou i dál, tak daleko, že se to příčí lidskému chápání.  „Před rokem naši vesnici přepadli Hutové, vypálili všech pět domů. Všichni vesničané začali utíkat. Mně znásilnili, byla jsem v té době těhotná, mému muži posekali ruce mačetami. A Naomi, které byly v té době dva roky, unesli, spolu s dalšími dvěma lidmi z naší vesnice,“

více
Adra-small_thumb

ADRA

Na těchto stránkách je malé povídání o snaze, možnostech a formách pomoci, ale také o zážitcích jejich externích spolupracovníků, Aleše Bárty a dalších lidí, kteří se aktivně podíleli a i nadále podílejí na této pomoci.

více
Helping_african_child-small_thumb

Pomáháme i jinému fondu - ONE NAME ONE CHILD

Creation of a charitable world record is a generous and responsible step. I believe this record will ensure the realization of specific projects in Africa, projects which could encourage other non-governmental organizations as well as regional governments or associations. Creation of a list of names – donors on the website enables mutual communication among donors from all over the world who have already joined or will join this project. For these reasons I recommend you, donors and potential donors, don’t hesitate to join this project and also tell your friends or acquaintances and thus increase the number of donors.
Podpis Kovac Michal Kováč, former president of the Slovak Republic (1993 – 1998)

více
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY