Doklady o tom co se již koupilo a udělalo pro děti dětském domově v Nanyuki


5.2. 2010 doplním v nejbližší době

Přiložené doklady jsou potvrzení o nákupu potřebných věcí pro děti. Peníze, za které jsme  Hellen a já koupili toto jídlo, hygienu a ostatní věci s tím spojené (doprava, nosiči, hlídači apod..) pochází z přispění společností, firem a také Vás jednotlivců. Ostatní náklady hradím pouze já ze svých peněz. Půjčení auta, ubytování, letenky, benzin, svoje jídlo, telefony a nespočet dalších uředních poplatků v Keni. Proto Vaše veškerá pomoc jde pouze na jídlo, léky, školné nebo nájmy rodin, které se dostali do tíživých situací. Asi to málokdo z Vás pochopí, že to ostatní hradím sám, ale dělám to rád a od srdce. A když mi vydělává firma ASFALT dobře, proč nepomoci lidem a hlavně dětem, které to potřebují. Toť můj názor. Takže Vám Všem, co pomáhají s tímto projektem, patří velký dík. Jirka Pergl.

 

A TEĎ NĚCO K ZAMYŠLENÍ - Vybraná částka na Gala večeru v hotelu Marriott byla pouze na šekách, do kterých hosté napsali částky, které jsou ochotni darovat. Skutečnost je ale hodně smutná. Od tohoto večera nám k dnešnímu datu tj. 13.8. 2009 přišlo na účet pouhých 29 000,- Kč ze slíbených 380 000,- Kč a z toho ještě vyplatil Dr. Vencl 12 000,- Kč za dražený prsten a jeho mamka darovala 5 000,- Kč. Pozvaní hosté na večeru nám darovali po 500 - 2000,- celkem 9 000,- Kč.

Je to hodně k pláči jací jsou dnešní bussinesmani!!! Je mi Vás opravdu líto......

Čočka
Rýže, olej, mýdlo, cukr, sladkosti, prací prášek
Kukuřice
Fazole
Krmení pro krávy - ječmen, seno
Jídlo nakoupené za prostředky nadačního fondu
Zaplacaní školného pro Soinu Lekinant
Zaplacaní školného pro dívky z Doldol
Školné pro dívky z Doldol
Cibule
Zelené fazole
Doprava jídla do dětského domova pro pick up taxi
TV plasma pro děti z domova v Nanyuki - pohádky jsem koupil v Čechách na DVD, přehrávač daroval Jarda Tarczal
Zaplacení nájmu pro 12 dětí ze Slumů
Cibule
Prací prášek
Jídlo do Slumů pro děti
Jídlo do Slumů pro děti vždy 10x
Transport jídla z Karatiny do Nanyuki pro dětský domov
Rajčata
Fazole. zelené fazole, rýže a kukuřice
Zelí
Cibule, olej
Brambory
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY