Stavba dětského domova


 

V současné době máme již 118 dětí adoptovaných na dálku a z toho 80% jsou děti bez rodičů, jelikož jim zemřeli na AIDS, opustili jea hlavně byly provdány do nuceného manželství a my jsme je z tohoto svazku odtrhli apod.. Nyní žijí buďto u velmi starých prarodičů, kteří nemají na to, aby se uživili sami, natož postarali o dítě. Ano, adoptovali jsme je na dálku, ale peníze a láska rodičů z Čech na dálku nezajistí, aby děti měli kde žít.

Chci všechny tyto děti přemístit do našeho nového domova, který bude mít zároveň v sobě školu. Bude kompletně zabezpečený, jelikož chci také na pozemek nakoupit velbloudy na mléko, krávy, ovce, slepice a jiná domácí zvířata, takže nebude potřeba tolik nákladů na jeho provoz. Samozřejmě bude potřeba zaplatit personál - 2 až 3 tzv. Mothers, 2 muže ochrany, 2 kuchaře, manažera, auto a řidiče. ale to už se snadno pokryje z finančních toků od adoptivních rodičů.

13092402851309240288

Až jednou bude domov pro naše znásliňované a odtrhnuté holčičky z nuceného manželství a po obřízce HOTOV? Bude to jeden z nej dnů na tomoto světě a ten den až bude vše hotovo se už blíží.

1299078845

Reportáže o probíhající stavbě

Dětský domov pro 64 dětí a více.
Rozhodli jsme se postavit první dětský domov v Keni pod záštitou české organizace. Nejde jen o to jestli první, ale o to, že můžeme rozšířit naší organizaci tím, že pomůžeme dalším novým dětem, které velmi strádají. K dnešku tj. březen 2011 máme již 91 adoptovaných dětí na dálku. Problém je všechny děti navštívit. Některé jsou mezi sebou vzdáleny až 300km a více. Problém také nastává jak s časem, tak s velkými náklady na dopravu. Až dostavíme dětský domov, budeme mít většinu dětí pohromadě a odpadnou ty dálky a náklady, takže budeme moci dál pokračovat s adopcí na dálku a pomáht dalším smutným případům, zejména odebírání malých holčiček z manželství, kterých máme k dnešku 26 a jsou umístěné po různých dětských domovech v Keni. Ony budou první děti, které do nového domova umístíme.

více
1299078088

Fotogalerie probíhající stavby

Zde budu předkládat fotografie, které budou dokumentovat celý průběh stavby od začátku až do konce se slavnostním otevřením. Snad se vše podaří jak má a tu poslední fotografii s přestříhnutím pásky sem jednou vložím.

více
1292135624

Pomůžete ??? Vrátí se vám to !!!!

Kdyby se našla nějaká velká firma, která by mi se stavbou pomohla a třeba bychom to dokončili na půl, byl by to pro ní přínos. Nejen, že ji vystavím darovací smlouvu na zmíněný obnos a půjde jim to daní, ale také to bude pro ní obrovská reklama. Mám v plánu při otevírání prvního dětského domova v Keni postaveném Českou republikou, aby Česká televize při tomto slavnostním otevírání natočila dokument...

více
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY