Masajské zneužívané holčičky


 

Všechny holčičky již mají své adoptivní rodiče - děkujeme

Nampakai Eminae, Naipari Lotuno, Josephine Lekerimui, Risiano Lepalo, Jackline LekiondoDalli Lewrani, Naiswaku Lekurut, Priscilla Lomoni, Nantarin Lekurut, Rosemary Itom, Namunyak Leisaitanguny, Naiyakan Longolia a Meeri Lekurtut. 


Proč jsem chtěl pomoci těmto Masajským holčičkám??

Dívky z vesnice( dívky – 4-12 let ) byli  provdány respektivě připraveny na provdání za bohaté muže z vedlejší vesnice včetně toho, že jim byla udělána obřízka a sex? JASNĚ! Do hajzlu...! To je děs....  Takže 4letá holčička měla být provdána za 30ti letého muže za 10 krav!!!!

 

Zachránil jsem 13 těchto holčiček, které  utekli z onoho nuceného manželství společně s kamarádkami. Prý běželi kolem 200km, z toho některé bez bot, bez jídla a vody přes území slonů, lvů a divoké zvěře Afriky směrem na Nanyuki. Týden zůstali v místních domovech, ale pak už pro ně nebylo místo. Naše OMDC se jich ujala a odvezli jsme je do dětského domova ve městě Meru. Tady jsem za oněch 13 holčiček zaplatil první měsíc, ale další měsíce už nezvládnu. Je potřeba urychlená adopce na dálku.

Spočetl jsem náklady na jeden měsíc včetně všeho, tj dopravy a transferu peněz a vycházejí všechny stejně - tj. 1250,- Kč měsíčně a to dělá 15000,- Kč rok. Mají v těchto penězích všechno - ubytování, školu, jídlo, uniformu, praní uniformy, doktora...

F34_8279-small_thumbF34_8266-small_thumb

Daily_news-small_thumbDaily_news_kenya-small_thumb

Této holčičce chtěl manžel useknout ruku mačetou, když odmítla poslouchat!! Asi chápete, co po ní chtěl!!! V Daily Kenya se píše přímo o této holčičce. Aktivistka Josephine Kuleo a nyní pomocnice OMDC jí zachránila a já se postaral o zbytek. Nyní už potřebuji pomoc s adopcí od vás. Druhý článek popisuje zachránění 10ti masajských dívek od manželství ve věku od 4 do 10 let.


 

Důležité:

Vašemu adoptovanému dítěti jste udělali 100% obrat v životě a věřím, že z toho máte radost tak jako já.  Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. vaše r.č. a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Nampakai Eminae únor 2010.

Tak ještě jednou děkuji za pomoc zmíněným holčičkám. Ahoj Jirka


Daily news
Daily news 2
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíte

Poslední přispěvky fóra

clossubcpatsvers1982:

Kun lyhyt hiljaisuus, Gu Ming Ding Ning Xiati pelata heartlung elinsiirtoa, mutta ilmeisesti h...  více

agmarsawa1984:

Bannere chefer hvordan så dumme, ikke udenlandske soldater styrtede fra alle sider? Angriber f...  více

stanemanal1979:

2014 Song Hye Kyo wird Annie Regiedebüt Sterne

Wie ist es, fragen Sie nicht, Hu sterben...  více

stanemanal1979:

3 van Räuber diskon Abwehr Strafgericht Pfeffer Aerosol

Asiatische Männer, die durchsch...  více

fifacoinsex:

As they go into Sunday’s action withseveral weeks, my old group Birmingham U. s. end up under ...  více

ceihandnati1979:

Où papa est sur le point de conclure pk Freaky pour son fils pour l’aider, Où est le pèr...  více

fifacoinsex:

In the awaken of the defeat, the 46-year-old Uruguayan revealed up to question the facts of th...  víceenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY