Masajské zneužívané holčičky


 

Všechny holčičky již mají své adoptivní rodiče - děkujeme

Nampakai Eminae, Naipari Lotuno, Josephine Lekerimui, Risiano Lepalo, Jackline LekiondoDalli Lewrani, Naiswaku Lekurut, Priscilla Lomoni, Nantarin Lekurut, Rosemary Itom, Namunyak Leisaitanguny, Naiyakan Longolia a Meeri Lekurtut. 


Proč jsem chtěl pomoci těmto Masajským holčičkám??

Dívky z vesnice( dívky – 4-12 let ) byli  provdány respektivě připraveny na provdání za bohaté muže z vedlejší vesnice včetně toho, že jim byla udělána obřízka a sex? JASNĚ! Do hajzlu...! To je děs....  Takže 4letá holčička měla být provdána za 30ti letého muže za 10 krav!!!!

 

Zachránil jsem 13 těchto holčiček, které  utekli z onoho nuceného manželství společně s kamarádkami. Prý běželi kolem 200km, z toho některé bez bot, bez jídla a vody přes území slonů, lvů a divoké zvěře Afriky směrem na Nanyuki. Týden zůstali v místních domovech, ale pak už pro ně nebylo místo. Naše OMDC se jich ujala a odvezli jsme je do dětského domova ve městě Meru. Tady jsem za oněch 13 holčiček zaplatil první měsíc, ale další měsíce už nezvládnu. Je potřeba urychlená adopce na dálku.

Spočetl jsem náklady na jeden měsíc včetně všeho, tj dopravy a transferu peněz a vycházejí všechny stejně - tj. 1250,- Kč měsíčně a to dělá 15000,- Kč rok. Mají v těchto penězích všechno - ubytování, školu, jídlo, uniformu, praní uniformy, doktora...

F34_8279-small_thumbF34_8266-small_thumb

Daily_news-small_thumbDaily_news_kenya-small_thumb

Této holčičce chtěl manžel useknout ruku mačetou, když odmítla poslouchat!! Asi chápete, co po ní chtěl!!! V Daily Kenya se píše přímo o této holčičce. Aktivistka Josephine Kuleo a nyní pomocnice OMDC jí zachránila a já se postaral o zbytek. Nyní už potřebuji pomoc s adopcí od vás. Druhý článek popisuje zachránění 10ti masajských dívek od manželství ve věku od 4 do 10 let.


 

Důležité:

Vašemu adoptovanému dítěti jste udělali 100% obrat v životě a věřím, že z toho máte radost tak jako já.  Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. vaše r.č. a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Nampakai Eminae únor 2010.

Tak ještě jednou děkuji za pomoc zmíněným holčičkám. Ahoj Jirka


Daily news
Daily news 2
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíte

Poslední přispěvky fóra

goldsafe21:

With the additions of Career Mode and Match Day Live in FIFA 15, EA ...  více

goldsafe21:

Dear safewow members, your longing Triple Reward Points strikes safewow again. This time, as l...  více

ansdoietr:

world of warcraft expansions even an altered version of it

Everything had happened více

gamegold2014:

EA Sports might be implementing these faults like “Pure Shot” and “Real Ball Physics” showing ...  více

gamegold2014:

Man, this new orchestral track brings the facility for the first note and keeps it going stron...  více

gamegold2014:

Elder Scrolls online may very well be released openly looked after supplies the insight view w...  více

gamegold2014:

This trailer comes hot journey heels of world that Bale’s attending EA Sports’ capture of his ...  víceenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY