Cesta do Keni 2019 zrušena

Velmi nás mrzí, že Vás musíme informovat, že tradiční plánovaná cesta do Keni v lednu 2019, se ruší. Bohužel nejsme v této chvíli schopni vše spojené s touto cestou finančně utáhnout, jelikož pan Jiří Pergl hradí vše, tak jako vždy, ze svých vlastních peněz a nyní to finančně nedokáže zvládnout, pokud nesežene sponzora, který by mohl jet s ním a zúčastnit se tak tradiční cesty a monitoringu. Jedna taková cesta vyjde na osobu na 150 000 – 200 000,- Kč. (letenky, půjčení 4×4 auta, benzin, ubytování, jídlo, 2x pomocníci v Keni, poplatky vládě, denní žití, atd.) Pokud by se někdo z vás našel, kdo by se rád cesty zúčastnil a pomohl tak financovat tuto cestu, prosím kontaktujte přímo pana Pergla, a to na e-mailu omdc@omdc.cz. Ještě není pozdě cestu zorganizovat. Pro 2 osoby celá cesta vyjde na 200 000- 250 000,- na 2 týdny.
Pro tuto chvíli je další nejbližší termín leden 2020, v případě změny či dřívějšího termínu, Vás budeme samozřejmě informovat.
Moc nás mrzí, že se na Vás neobracíme s opačnou zprávou a to s bližšími detaily k našemu vycestování, není to však bohužel v současné době v našich silách.
I přesto Vám všem srdečně děkujeme za Vaše sponzorské příspěvky, za příspěvky na Vánoce a mnoho dalšího. Bez Vás by tato práce nemohla pokračovat.
Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné prožití času Adventu.
Váš OMDC tým