PODĚKOVÁNÍ

Milí přátelé OMDC, děkujeme Vám za Vaši podporu, peníze pro děti, za sdílení, dopisy, milá slova, prostě za vše, co pro děti v Keni děláte!

Uvědomujeme si, že mnohdy chod OMDC není dokonalý, děláme totiž vše v pár lidech ve volném čase, jak to jen jde, ale nechceme, aby se z OMDC stal byznys a nechceme, aby lidé říkali, že peníze nejdou dětem, ale na mzdy zaměstnancům a na reklamní předměty apod., nemluvě o tom, že nechceme ani slyšet, že bychom podporovali migraci těchto dětí či jejich rodičů a známých do Evropy! To ani náhodou!

Jsme malá, ale stabilní organizace, jsme skromní a mnohdy některé věci déle trvají, protože máme svá vlastní zaměstnání, život i rodiny…JENŽE! S Vaší pomocí každý den a každou minutu děláme velké věci: pomáháme dětem v Keni najít vlastní půdu pod nohama. A daří se to!

Děkujeme, upřímně a moc, za každou Vaši korunu, dobré slovo a podporu! Za každou větu, kterou se zastáváte dětí, které si úplně samy nevybraly, že nebudou mít mámu, tátu nebo že je znásilní strýc, protože tomu tak je zvykem…

Chtěla jsem Vám toto napsat, protože je to pravda a protože si to zasloužíte! ❤️🧡💛💚💙💜

Prožijte krásné a klidné Vánoce a prožijte každou vteřinu upřímně a naplno!

Mariana, OMDC