PF 2020

PF 2020⭐️❤️🥳🍾
 
A je to tu! Rok 2019 je skoro za námi a čeká nás naprosto jedinečný a úžasný rok 2020 se vším – dobrým i méně dobrým – co k tomu patří!
 
Ráda bych touto cestou strašně nejvíc moc poděkovala především Jirkovi Perglovi za to, že zcela nezištně vytvořil něco tak jedinečného a prostého a přitom úžasného jako je OMDC!
 
Děkuji celému českému týmu: hlavně neunavitelné a krásné Tery za to, že drží OMDC na nohou a za všechen nepředstavitelný čas, který tomu věnuje!!
 
Paní Dagmar P. za neúnavnou a pečlivou správu administrativy,což je – přiznejme si to – je dost otravná a nevděčná záležitost, dále Honzovi B. za podporu a pozitivní energii!
 
Děkuji Zuzaně za pomoc s nahráváním fotek a dopisů/vysvědčení na FB, Katce M. a Martě za nekonečné a únavné překlady do angličtiny!
 
Děkuji ředitelce OMDC v Keni paní Hellen Gathogo za péči a nekonečný čas strávený starostí o naše děti a Jimmymu za pomoc s logistikou a se vším možným dalším – ain´t easy, we know :p
 
Děkuji Keňské správní radě za podporu a správu našeho nadačního fondu a velké obrovské díky všem sponzorům v Keni, kteří vidí, jak je důležité starat se o děti a věnovat jim veškerou možnou péči! Děkuji všem zaměstnancům dětského domova v Doldol za každou minutu, kdy se o děti starají!!
 
Děkuji společnosti BlackDog Beroun za neuvěřitelně štědré příspěvky na vybavení Zdravotnického centra a děkuji všem ostatním dárcům a to do jednoho za každý halíř, který poslali do Keni!!
 
No a úplně nejvíc a upřímně a dojatá a vděčná děkuji Vám všem lidem, lidem z masa a kostí, kteří jste tu s námi a staráte se o naše – vaše děti – nádherné krásné děti – a pomáháte jim prostě a jednoduše žít tak, jak si zaslouží každé každičké dítě na světě!
 
Děkuji Vám hrozně moc a přeji jen to nejlepší v Novém roce 2020 a to ať už to znamená naprosto cokoliv!!
 
Mariana <3
 
PS: Skromné video pro Vás vytvořil pod lehkým zcela legálním nátlakem můj 12 letý syn, ještě to budu mít sakra drahý 😀