Absolventi OMDC pro rok 2020

Jeden z absolventů OMDC, Tim Murungi, který promoval na univerzitě Maseno v oboru zemědělství, navštívil záchranné centrum v Doldol, kde se chopil mentorství mladších dětí, aby i on mohl nadaci vrátit něco na oplátku za pomoc v jeho dostudování a životě. Odvedl skvělou práci, kde ukázal, že je schopný pomoci dětem všech věkových kategorií a děti k němu vzhlížely jako ke svému velkému vzoru.

Tim všem dodal motivaci a ukázal neuvěřitelnou oddanost svému přesvědčení, že pomáhat slabším je nejen skvělý pocit, ale i velmi důležitá věc. Viděly v něm někoho, kdo byl ochotný obětovat svůj čas a věnovat se věcem ve prospěch druhých.

Program byl velmi pestrý, Tim si s dětmi nejen hrál, ale pomáhal jim také s domácími úkoly a doučoval je v předmětech, ve kterých pokulhávaly.

Nyní se zaměří na to, aby si našel práci, své vlastní bydlení a mohl se postavit na vlastní nohy. Děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho pomoci. Je dalším důkazem toho, že tato práce má smysl a trpělivost se vyplatí.

 

Jako další mezi absolventy je Beatrice Wangui, která letos promovala na KCA univerzitě v oboru financí a účetnictví. I přesto, že Beatrice chybí k dodělání ještě jeden předmět, již nyní je téměř jistotou, že má před sebou velkou budoucnost. Je to velmi pilná mladá slečna, která má velkou oblibu v sebevzdělávání a ráda by svým přístupem a svým odhodláním pomohla co nejvíce lidem v její rodné Keni. I za ní nesmírně děkujeme za veškerou pomoc, které se jí dostalo a mohla si tak plnit své sny.